Solární paket pro ohřev bazénu

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 
Solární paket obsahuje veškerý materiál pro sestavení a zprovoznění solárního systému pro ohřev jak vnitřních tak venkovních bazénů. Tento systém se dvěma vysoce selektivními solárními kolektory je vhodný pro bazény do 25 metrů čtverečných hladinové plochy.
Cena 39 990 Kč bez DPH
48 388 Kč
Kategorie Solární systémy
Zvolte variantu
Kód produktu . .: . do dvou týdnů 48 388 Kč
39 990 Kč bez DPH
   
 

Solární ohřev bazénů je osvědčený způsob prodloužení koupací sezóny. Instalací vysoceselektivních kolektorů je zaručený ohřev nejen při přímém slunečním záření, ale i rozptýleným zářením pronikající přes „bílou” oblačnost na zemský povrch. Tímto způsobem bude bazén dotápěný téměř každý den. Výsledkem bude teplota bez výrazných poklesů teploty.

Přínosem je podstatně menší plocha kolektorů, než u klasických plastových bazénových absorberů. Energetické zisky z vysoce selektivních kolektorů je vhodné využít k ohřevu teplé vody ve dnech, kdy je již bazén plně vytopen. Solární systém je plněný nemrznoucí kapalinou, zajišťující chránící kolektory před poškozením. Elektronická regulace automaticky spíná provoz solárního systému i provoz filtrace.

komponenty systému kusy
Solární kolektory T4 Sun Wing 2
Montážní sada na volný terén 1
Výměník bazénový 1
Čerpadlová stanice komplet 1
Regulace solárního systému 1
Expanzní nádoba 1
Připojení expanzní nádoby, set 1
Nemrznoucí kapalina SOLAR 20 litrů
Odvzdušňovací ventil s jímkou čidla 1
Nerezové dvojpotrubí s EPDM izolací 10 metrů
Kompletní sada fitinek 1

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: